Dětská zdravotní obuv

22.05.2015 22:03


   Peter Legwood je dětská obuv, charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí.

AEQUOS SYSTÉM je technologie patentovaná Peterem Legwoodem. Působením série tlakových bodů a naklonění dodává obuv Aequos Petera Legwooda chodidlu větší stabilitu, čímž napomáhá zlepšení rovnováhy těla a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu.

Obuv se na nožičku doladí teplem :)

Vhodná do školy, na doma i na ven.


Tento model je dodáván ve dvojčíslí: č. 24-25, č. 26-27, č. 28-29, č. 30-31, č. 32-33.

Cena dětské obuvi i vložek je 925 Kč.


   Ergonomické dětské vložky

   Ergonomické vložky "RUNWAY KID" jsou vyvinuty na základě systému AEQUOS patentovaného značkou PETER LEGWOOD.

Systém AEQUOS -  díky sérii tlakových bodů a nastavení VLOŽKA zvětšuje opěrnou plochu chodidla a tím výrazně zlepšuje tělesnou rovnováhu. Umožňuje pohybovému aparátu lepší funkci a zmenšení kontraktur *, které mohou působit nepříjemně na nohy a záda. Sklony omezují rotace mezi jednotlivými klouby a snižují tak jejich opotřebení.

Vložky RUNWAY KID PETER LEGWOOD mají mnoho způsobů využití: v každodenním životě napomáhají k optimálnímu postavení zad a kloubů, při sportu se stává nepostradatelným nástrojem k plnému využití fyzické síly a k snižování poškození vznikajících při intenzivní aktivitě. V neposlední řadě přispívá k rychlejší regeneraci po velké námaze či při vzniku malých poranění.

Dětské vložky se vyrábí velikostech od 29-34 s možností úpravy do konkrétní obuvi.

Poznámky k použití: vložky můžete umývat-v ruce! ( max 40° ) s běžně užívanými pracími prostředky. Neždímat. DŮLEŽITÉ: sušte v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů.

 * Fyziologická kontraktura vzniká z mechanických nebo biochemických příčin, které působí na kontraktilní mechanismus bez vzniku akčních potenciálů. Vzniká v takové situaci, kdy sval nemůže dokonale relaxovat mezi stimuly, nebo je dlouhodobě velmi aktivní. Tento stav lze vidět při únavě, bývá označován jako svalová kocovina.


Zpět